Zmiany – błędy na stronie

Cześć.

Od jakiegoś czasu można było zauważyć, że część kodów jest źle wyświetlanych. Niektóre załączniki się nie pobierają, a obrazki źle się wyświetlają. Zostało to spowodowane, przez mój błąd, a dokładnie przez aktualizację i usunięcie niektórych wtyczek do WP. Przez to wpisy straciły swoją przejrzystość i a linki funkcjonalność. Po części też wpływ na to miało wprowadzenie przez WP stylu blokowego wpisów – wcześniej każdy wpis był pisany stylem klasycznym – i wyparcie stylu klasycznego.

Powoli zaczynam wprowadzać ład i porządek na stronie. W pierwszej kolejności idzie zmiana kodów – znalezienie odpowiedniej wtyczki, spełniającej moje wymagania trochę zajęło, a i tak nie mogę z nią wszystkiego zrobić (np. ustawić zawijania wierszy). Korzystam ze wtyczki Code Syntax Block jeżeli ktoś ma namiary na lepszą wtyczkę, do kolorowania składni, ustawiania języka, oraz z możliwością zawijania wierszy oraz wyboru wielkości czcionki proszę pisać w komentarzu:)
Razem ze zmianą kodów uaktualniam linki do plików, bo niektóre z jakichś przyczyn odmówiły posłuszeństwa.

W następnej kolejności będzie poprawa grafiki, oraz wpisów bo zmiana ze stylu klasycznego na styl blokowy spowodowała porozjeżdżanie literek, oraz grafiki.
Wpisów nie ma wiele, ale analiza każdego wpisu i wprowadzenie zmian zajmie trochę czasu, więc proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli natomiast znajdziecie jakieś błędy to proszę o pisanie uwag w komentarzach. Zmiany zaczynam od najmłodszych wpisów:)


Natomiast co do nowych wpisów to za niedługo – do końca lutego – przedstawię plan na ten rok. Będą w nim ujęte artykuły które zamierzał napisać wraz z projektami, które chcę zrealizować. Mam nadzieję, że takie upublicznienie plany spowoduje większą motywację do działania.

Piąteczka
Pozdrawiam